Про підприємство

119Івано-Франківський хлібокомбінат, заснований в середині минулого століття, є найбільшим хлібопекарським підприємством на Прикарпатті. Основною діяльністю заводу є виробництво та реалізація хлібобулочних і кондитерських виробів під торговою маркою «Цар Хліб».

Підприємство оснащене сучасними технологічними лініями з виробництва хліба, батонів, булочних та кондитерських виробів, що дозволяє щоденно виготовляти близько 50 т продукції.

Головна мета підприємства – нести радість своєю продукцією в кожний дім, зберігаючи високу якість і неповторний смак. Завдяки дотриманню традиційної технології і застосуванню нового високопродуктивного обладнання, немає необхідності в використанні консервантів та покращувачів смаку. Наш хліб випікається за старовинними рецептами, опарним способом, в його склад входять корисні речовини, вітаміни і мінерали. Продукція Івано-Франківського хлібокомбінату несе в собі дух справжнього хліба, виготовленого з любов’ю до людей.

У нас є своя фірмова торгова мережа і транспортний відділ. Для забезпечення споживачам максимально зручного доступу до продуктів з емблемою «Цар хліб» в м. Івано-Франківську та області працюють понад пів сотні точок фірмової торгівлі. Спеціалісти підприємства освоюють випуск нових сортів хліба, булочних та кондитерських виробів, асортиментний перелік налічує більше 60 найменувань продукції.

Контрольно-виробнича лабораторія оснащена сучасним устаткуванням, контролює дотримання всіма постачальниками не тільки стандартних, але й строгих додаткових вимог до сировини.

Наше підприємство прагне до міцних і довгострокових ділових стосунків з партнерами. Ми впевнені, що наша продукція зацікавить Вас!