Відгуки

31.07.2017 | Марія

Доброго дня! Купляю вашу продукцію, тому що довіряю якості. Нажаль, продукція хлібокомбінату представлена у вузькому асортименті у супермаркетах міста. В супермаркеті “Колібріс” (м. Надвірна вул. Княгині Ольги) нажаль, взагалі відсутня. Хочеться, щоб адміністрація відреагувала на дане звернення і ваша продукція була на полицях торгової мережі області протягом дня.

15.05.2017 | Анатолій

Доброго дня, шановна дирекція хлібокомбінату! Сподіваюсь що ви візьмете до уваги відгуки про нову упаковку! Не знаю хто вам зробив таку ведмежу послугу,але вважати таку організацію другом навряд чи можна. Через той жахливий синьо-зелено-брудний колір не видно вашої продукції! Це просто жах! Поверніть прозору упаковку, не відлякуйте потенційних покупців виглядом упаковки! Навіщо приховувати дійсно гарні і смачні вироби за таким страшком?!

13.05.2017 | Оксана Михайлівна

Доброго дня! Цілком згідна з Іриною Григорівною,нова упаковка-жахлива! Заходиш у магазин і все синіється, неможливо зорієнтуватися де хліб, де хала чи де калач?! зміньть будь ласка, на прозору упаковку!

13.05.2017 | Ірина Григорівна

Доброго дня! Щодня купую вашу продукцію і задоволена нею. Однак,ваша нова упаковка мене просто розчарувала!Незрозумілий синій колір ще й на всіх виробах! Це жах! Тепер навіть не видно який ваш хліб і булочки гарно-вироблені!Навіщо вам така упаковка?!?Всю красу сховали під той синій кульок!

3.04.2017 | РОМАН

ДОБРОГО ДНЯ! ЧАСТО КУПУЮ ХЛІБ У ВАШИХ КІОСКАХ. НА ЖАЛЬ, ПІСЛЯ 17-30 НЕМОЖЛИВО КУПИТИ ЧОРНОГО ХЛІБА. РЕГУЛЯРНО, У КІОСКАХ НА РИНКУ ПО ВУЛ.КОНОВАЛЬЦЯ ТА НА КУТІ СОРОХТЕЯ-КОНОВАЛЬЦЯ О 17-0 ПОЛИЧКИ ПРАКТИЧНО ПУСТІ, А ПРОДАВЧИНІ “ТОРГУЮТЬ” ПОСМІШКАМИ. КРІМ ТОГО, В КІОСКУ ВІДСУТНЯ КНИГА ПРОПОЗИЦІЙ. НЕВЖЕ АДМІНІСТРАЦІЇ ПІДПРИЄМТСВА НЕ ЦІКАВО БІЛЬШЕ ПРОДАВАТИ СВОЄЇ ПРОДУКЦІЇ. ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ОБСЯГ ЗАМОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ПРОДАЦЯМИ. ВІДПОВІДЬПРОШУ НАДІСЛАТИ НА ВКАЗАНУ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ.НАПЕРЕД ДЯКУЮ!

Відповідь адміністрації

Шановний п.Роман! Ми вдячні Вам за слушні зауваження. З продавцями проведена виховна робота по забезпеченню асортименту хлібобулочних виробів.

27.02.2017 | Дмитро

Хліб звичайний формовий раніше був дуже смачний і якісний, а зараз кришится, особливо на другий день після покупки.

Відповідь адміністрації

(RUS) Шановний п.Дмитро! Дякуємо за відгук. Приносимо вибачення за створені незручності і запевняємо, що технологічна служба підприємства працює над усуненням недоліків і зробить все залежне він неї щоб не допускати таких проблем.

12